• Ustájení koní
  • Vyjížďky na koních
  • Jezdecká škola a klub
  • Práce s koněm na jízdárně
  • Dětský jezdecký kroužek
  • Prodej dárkových poukázek

Ustájení koní

Ustájení koní v nových stájích v boxech 4 x 4,5 m. K dispozici písková jízdárna se skokovým materiálem. Plná výbava, výběhy a pastva na 20 ha v krásné přírodě.

Celodenní péče o koně

Krmení kvalitním lučním senem, 2x denně jádro (oves, granule). Možnost krmení i dle vlastních požadavků. Celodenní pohyb na pastvě nebo ve výběhu. Po domluvě lze koně vypohybovat pod sedlem nebo na lonži.

Cena

Vnitřní box s uvedeným servisem jen Kč 4500,-/měsíc.

Vyjížďky na koních

Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla na koni. Nabízíme Vám vyjížďky na koni po malebném okolí. Můžeme Vám kromě koně zapůjčit také poníka.

Cena

Vyjížďka na poníkovi: 45 min. jen Kč 500,-
Vyjížďka na koni: 75 min. jen Kč 700,-

Pro nejezdce doprovod instruktora: 50 min. jen Kč 500,-

Jezdecká škola

Školička pro nejmenší

Vodění dětí na ponících, seznámení s poníky ve stáji i na jízdárně, dětské jezdecké hry. Výcvik probíhá na hodných a nekonfliktních, dětmi prověřených ponících pod odborným dohledem. Výcvik začátečníků probíhá z bezpečnostních důvodů na vodítku nebo lonži.

Cena

Vyjížďka nebo výuka na jízdárně jen Kč 500,-/40min.

Výcvik jezdců

Výuka probíhá od 12-ti let na velkých koních. Seznámení s koňmi ve stáji i na jízdárně, jezdecké hry, příprava jezdců na ZZVJ, možnost skokového a drezurního tréninku. Individuální přístup pod odborným vedením.

Vybavení

Povinná přilba do 18-ti let. Je možno využít cyklistickou přilbu. Dále doporučujeme pohodlné sportovní oblečení, boty s hladkou podrážkou a nízkým podpatkem.

Cena

Jen Kč 500,-/40min.

Práce s koněm na jízdárně

Určeno pro mírně pokročilé a pokročilé jezdce. Rovnání a utužování správného sedu, procvičování jízdárenských cviků, ovladatelnost koně ve všech chodech atd.

Cena

Jen Kč 500,-/40min.

Dětský jezdecký kroužek

Skupinová výuka jízdy na koni pro děti od 8 do 15 let. 1x týdně od pondělí do pátku. Jedna výuková lekce trvá 90 minut. Lekce probíhají po celý školní rok za každého počasí v době od 15:00 do 17:00.

Náplň kroužku

Ošetřování koní a poníků, postrojování koní, teorie jízdy na koni, výuka jízdy na koni, vyjížďky do přírody.

Vybavení

Přilba (jezdecká nebo cyklistická), šponky, nebo těsnější kalhoty, gumové, nebo kožené holínky bez vroubkováné podešve (stačí gumáky). Další oblečení dle počasí.

Cena

1 lekce jen Kč 220,-

Platba na celé pololetí hotově při nástupu do kroužku.

Máte-li zájem přihlásit své dítě do jezdeckého kroužku, navrhujeme poslat mail se dny, kdy může Vaše dítě kroužek navštěvovat. Pokusíme se sestavit kroužky dle časových možností dítěte.

Prodej dárkových poukázek

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukázek pro svoje blízké, přátele, spolupracovníky... Poukázku lze využít na výcvik na jízdárně nebo vyjížďku do přírody.

Obsah poukázky přizpůsobíme Vašim přáním (text, částka atd.)